PŘÍRODNÍ ŠAMPÓNY

Přírodní šampóny ….jedni je milují, vědí o co jde a jdou na jisto. Druzí jsou nedůvěřiví, ale kdo je vyzkouší a pár umytí vydrží, než se z vlasů vymyje chemie, je většinou velmi příjemně překvapený.
Šampón Vám vlasy jemně umyje, hydratuje a vyživí. Není nutné používat kondicionér, ten by vlasy zbytečně znova zatížil. Při pravidelném používání jsou vlasy pevnější, nelítají, jsou nadýchané a dobře se upravují. Jsou určené podle druhu jak na normální zdravé vlasy, tak na vlasy suché nebo rychle se mastící. Maceráty z bylinek a esenciální oleje jsou pečlivě zvolené podle druhu vlasů. Šampóny zklidní pokožku hlavy v případě svědění nebo podráždění, pomáhají zabraňovat tvorbě lupů, kořen lopuchu pomáhá při vypadávání vlasů. Přeslička s mydlicí snižují nadměrnou tvorbu mazu, měsíček s levandulí udělají dobrou službu suchým a poškozeným vlasům a citlivé suché pokožce hlavy. Šampón s kopřivou, vavřínovým listem a šalvějí je určený na tmavé barvené vlasy, protože osvěžuje jejich barvu.
Ricinový, avokádový a dýňový olej působí velmi dobře na jakékoli vlasy, dávají jim vitalitu a pomáhají udržet ve vlasech potřebnou vlhkost.
Použití: kostičkou šampónu namydlete hlavu a vlasy po celé délce. Šampón vytvoří krásnou krémovou pěnu, kterou vmasírujte do vlasů a pokožky hlavy. Důkladně opláchněte vodou. Šampón nechte oschnout na mýdlence nebo poličce. Nenechávejte stát v mokru. Vydrží při používání 2-3x týdně po dobu 3 měsíců.