LUXUSNÍ MÝDLA S BAMBUCKÝM MÁSLEM

Jemná mýdla bez palmového oleje …. spoustu týdnů laděné receptury, spoustu času strávených nad tím, aby mýdla byla přesně taková, jaká mají být. Především kvalitní, pevná, účinná … snahou bylo docílit toho, aby se Vaše pokožka tetelila blahem v záplavě voňavé, krémové pěny. A nejen to. Cílem bylo vytvořit luxusní řadu mýdel, která má nejen jemně umýt obličej a celé tělo, ale dodat pleti potřebnou vlhkost a vitalitu. Zklidnit pleť podrážděnou škodlivými vlivy našeho životního prostředí, zmírnit problémy s citlivou pletí, akné, komedomy … Luxusní MÝDLA s BAMBUCKÝM MÁSLEM jsou inspirovaná prostředím, ve kterém mýdla vznikají. Krásnou přírodou, klidem a harmonií, ranním vycházejícím sluncem, stříbrným měsícem nad lesem, černou oblohou s blikajícími zářivými hvězdami, horkým letním dnem.
Obsahují velké procento bambuckého másla, ricínový a avokádový olej. BAMBUCKÉ MÁSLO, jiným názvem Shea butter nebo máslo karité, se získává z plodů afrického stromu máselníku afrického. Obsahuje velké množství výživných složek jako jsou např. vitamíny, vosky a nenasycené mastné kyseliny. Bambucké máslo má regenerační a antibakteriální účinky. Pomáhá udržet pleť vláčnou, hydratovanou a jemnou.
Ricinový olej pokožku hydratuje, avokádový obnovuje její elasticitu.
Esenciální oleje použité v mýdlech mají rovněž antibakteriální účinky a kromě nich prostě úžasně voní. Barvy jim propůjčila opět pouze příroda … mletý jantar, kurkuma, kopřiva, řepík, aktivní uhlí ze skořápek kokosových ořechů …. Tak pojďte s námi vyzkoušet ŠAMPÓNY
„ Měsíční závoj a Voňavé svítání, a MÝDLA “Polední žár i Půlnoční kouzlo“